Babītes rajons plāno remontēt Rīga-Jūrmala veloceliņa posmu, kas ietilpst tās pašvaldības teritorijā. Projekta realizācijas izmaksas ir 217 500 eiro.

Veloceliņš, kas savieno Latvijas galvaspilsētu Rīgu ar kūrortpilsētu Jūrmalu, tika uzbūvēts vairāk nekā 30 gadus atpakaļ. Rīga-Jūrmala veloceliņš kļuva par pirmo Latvijas veloinfrastruktūras objektu.

Ministru kabinets apstiprināja Babītes pašvaldības 163 125 eiro pieprasījumu uz veloceliņa remonta finansēšanu no valsts līdzekļiem. Atlikušos 54 375 eiro nosegs pašvaldības budžets.

Neskaitot veloceliņa remontu, Babītes pašvaldība saņems finansējumu 120 375 eiro apmērā Dzilnu ielas rekonstrukcijai. Ielas rekonstrukcijas kopējās izmaksas sastāda 160 500 eiro - šo starpību segs Babītes pašvaldība no sava budžeta. Tāpat par 89 tūkstošiem eiro tiks remontēta Kalnu ielas daļa, par ko pašvaldība ir saņēmusi 66 750 eiro kredītu.

Tāpat informējam, ka ir uzsākts Bulduru veloceliņa posma remonts, sākot no Bulduru pludmales galvenās izejas uz 36. līnijas pusi. Informāciju par šo remontu pievienosim vēlāk.