Priecē, ka freak baiku standarts ar lielajiem 36 collu ratiem turpina savu dzīvi. Basketbolisti ar lielu prieku pērk tādus velosipēdus no kompānijas DirtySixer, un šoreiz spēļmantiņa pienākas Lebronam Džeimsam.

Velosipēdam ir 1x12 ātrumu sistēma, Onyx rumbas, karbona rati un Magura MT5 hidrauliskās bremzes. Lieliem cilvēkiem patīk lieli velosipēdi.

dirtysixer3_vk.webp

DirtySixer grasās paplašināt savu 36er’u līniju - plānos ir tos ražot ar titāna rāmjiem un aprīkot ar velosipēda elektrisko asistentu. Rāmji pieejami cilvēkiem ar dažādiem augumiem.

dirtysixer2_vk.webp

Ja augums pārsniedz 223 centimetrus, tad var pasūtīt individuālu velosipēdu. Par to gan vajadzēs piemaksāt papildus 1600 dolārus. Man gan šķiet, ka velosipēdu cenas ir stipri neadekvātas.

dirtysixer1_vk.webp

Bet, tā kā lielie ražotāji 36 collu velosipēdus nepiedāvā patērētājiem, tad var uzskatīt, ka cena ir normāla. Kaut kas tajos velosipēdos tomēr ir…

Šie velosipēdi kustībā izskatās diezgan interesanti. Nezinu, vai tas velobraucējs ir MTB braucējs, bet uz takas viņš izskatās ļoti nepārliecinoši. Tāda sajūta, ka 36er’s ir ar ļoti mazu manevrētspēju.